ATENCIÓ, CANVI UBICACIÓ ASSEMBLEA EXTRAORDINÀRIA del CEP

SALA MOSSÈN VINYETA de Vilafranca (c/ Sta. Maria, sota la Rectoria de Vilafranca) L’Assemblea Extraordinària de la nostra entitat, que tindrà lloc a la SALA MOSSÈN VINYETA, el proper divendres 12 de Gener de 2018 a les 9 del vespre, en primera convocatòria i a 2/4 de 10 en la segona.

 

 

Adjuntem carta de convocatòria a l’Assemblea Extraordinària per a inici d’any del 2018.

Us esperem a tots!

ASSEMBLEA EXTRAORDINÀRIA 2018

L’Assemblea Extraordinària de la nostra entitat, que tindrà lloc a la Sala Mn. Vinyeta (c/Sta. Maria, sota la Rectoria), el proper divendres 12 de Gener de 2018 a les 9 del vespre, en primera convocatòria i a 2/4 de 10 en la segona.

 

L’ordre del dia serà:

  1. Obertura de l’Assemblea.
  2. Presentació del projecte del nou local amb zona d’escalada (Búlder) i els espais socials.
  3. Presentació del pressupost.
  4. Presentació de les opcions de finançament i avals
  5. Precs i preguntes.
  6. Votacions per la validació del projecte.

Des de la data d’avui fins el dia de l’assemblea, hi haurà una còpia complerta de la memòria del projecte a la secretaria del CEP, perquè tothom qui vulgui el pugui estudiar per tal de fer-se una idea més complerta d’aquest i fer les preguntes que corresponguin el dia de l’assemblea.